O firmie

 

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

  • bezpieczeństwo transakcji
  • szybsPośrednik nieruchomościza sprzedaż
  • oszczędność własnego czasu

Jesteśmy rodzinną firmą z tradycjami. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie obsługi transakcji na rynku nieruchomości oraz zarządzania nieruchomościami. Na rynku nieruchomości działamy od 2002 roku. Sumienność, pracowitość, a przede wszystkim uczciwość to najlepiej opisujące nas cechy. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, z należytym szacunkiem i kulturą. Posiadamy licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości nr 22406 oraz certyfikat brokera nieruchomości.

Transakcje na rynku nieruchomości mogą wiązać się z zagrożeniami zarówno prawnymi, jak i ekonomicznymi. Błędy podczas transakcji mogą powodować znaczne koszty i/lub niezadowolenie z zakupu/wynajmu nieruchomości. W celu ograniczenia możliwości wystąpienia niekomfortowych i kosztownych problemów wato skorzystać z naszych usług. Obecność pośrednika podczas transakcji umocni Państwa pozycję i może doprowadzić do uzyskania wyższej ceny sprzedaży lub niżej ceny zakupu.

Gwarantujemy wiedzę oraz maksymalne zaangażowanie w każdą prowadzoną transakcję. Bezpieczeństwo transakcji, profesjonalna obsługa oraz Państwa satysfakcja z naszych usług są dla nas najważniejszymi celami. Nasz firma pozostanie także do Państwa dyspozycji po zakończeniu transakcji.